Naujų ir naudotų Toyota automobilių pardavimas, servisas ir auto dalys

atgal



Benediktas Ruzas

Toyota automobilių pardavimo vadovas

Mobilus tel.: (+370) 630 63 666
Kontaktinis tel.: (+370) 45 508 301
El. paštas: benediktas@auresa.lt



Erika Kerbelytė
Toyota automobilių pardavimo vadybininkė

Mobilus tel.: (+370) 653 44117
Kontaktinis tel.: (+370) 45 508 266
El. paštas: erika@auresa.lt


 

Toyota automobilių dalys ir servisas



Nerijus Adomavičius
Toyota serviso vadovas

Mobilus tel.: (+370) 682 64 512
Kontaktinis tel.: (+370) 45 508 274
El. paštas: nerijus@auresa.lt

Arnoldas Pauša
Toyota serviso meistras - priėmėjas

Mobilus tel.: (+370) 612 03 003
Kontaktinis tel.: (+370) 45 508 275
El. paštas: arnoldas@auresa.lt



Modestas Kratulis
Toyota serviso meistras - priėmėjas

Mobilus tel.: (+370) 630 15050
Kontaktinis tel.: (+370) 45 508275
El. paštas: modestas@auresa.lt

 

Edvinas Bernadickas
Toyota automobilių dalių pardavimo vadybininkas

Mobilus tel.: (+370) 610 09 409
Kontaktinis tel.: (+370) 45 508 275
El. paštas: edvinas@auresa.lt

Andrius Gaigalas
Toyota autoserviso šaltkalvis - elektrikas

 

Evaldas Anilionis
Toyota autoserviso šaltkalvis

Žilvinas Starkus
Toyota autoserviso šaltkalvis - elektrikas

Mantas Masiulis
Toyota autoserviso šaltkalvis

UAB "Auresa" administracija



Marius Goštautas
Generalinis direktorius

Kontaktinis tel.: (+370) 45 508 300
Mobilus tel.: (+370) 612 22 696
El. paštas: marius@auresa.lt

Daiva Pugžlienė
Vyriausioji finansininkė

Kontaktinis tel.: (+370) 45 582 080
Mobilus tel.: (+370) 682 65 353
El. paštas: buhalterija@auresa.lt
 

 

 



Eglė Lukauskaitė
Administratorė

Mobilus tel.: (+370) 643 07001
Kontaktinis tel.: (+370) 45 508266
El. paštas: egle@auresa.lt

UAB "Auresa" Toyota atstovybės ir autocentro darbo laikas

UAB "Auresa" darbo laikas

Automobilių pardavimas:
Pagrindinis autoservisas:
Atsarginės dalys ir aksesuarai:

Pirmadieniais - penktadieniais

  8.00 val. - 18.00 val.
  8.00 val. - 18.00 val.
  8.00 val. - 18.00 val.

Šeštadieniais

  9.00 val. - 14.00 val.
  9.00 val. - 14.00 val.
  9.00 val. - 14.00 val.

Kur mus rasti

Adresas: Smėlynės g. 175, LT-38410 Panevėžys, Lietuva
Kontaktinis tel.: (+370) 45 508 266
El.paštas: info@auresa.lt

Grįžti į viršų