Privatumo politika

Siekdama pagerinti jūsų naršymo patirtį, "Auresa" internetinis puslapis naudoja slapukus, saityno indikatorius arba kitas sekimo technologijas. Slapukai yra jūsų kompiuterio naršyklėje patalpinami tekstiniai failai, kuriuose saugomi jūsų pageidavimai. "Auresa" naudoja slapukus ir kitas sekimo technologijas siekdama sužinoti apie paslaugų ir interneto naudojimą. Taip pat siekiame patobulinti arba pritinkinti svetainėse pateikiamus produktus, turinį, pasiūlymus bei paslaugas.

Pavyzdžiui, galime naudoti slapukus, siekdami individualizuoti jūsų patirtį – įsiminti sukonfigūruotą automobilį arba įrašyti slaptažodį (slaptažodžiu apsaugotose srityse). "Auresa" gali naudoti slapukus arba kitas sekimo technologijas, siekdami tvarkyti ir matuoti jūsų kitose lankomose svetainėse rodomų reklamų efektyvumą. Apsilankydami Toyota svetainėse kaip registruotas arba neregistruotas naudotojas, patvirtinate, kad sutinkate ir suteikiate mums leidimą sekti jūsų veiksmus bei paslaugų ir funkcijų naudojimą, pasitelkus pirmiau aprašytas technologijas bei panašias technologijas, kurios gali būti sukurtos ateityje.

Kai naršote Toyota svetaines, trečiosios šalys gali nustatyti ir naudoti savo pačių sekimo technologijas bei gali turėti prieigą prie informacijos apie jus ir jūsų veiklą internete bei kitose svetainėse ar programėlėse. Mes nekontroliuojame tokių trečiųjų šalių sekimo technologijų naudojimo ir joms taikomi atitinkamų trečiųjų šalių privatumo politikos nuostatai.

Slapukų išjungimas

Daugelis interneto naršyklių sukonfigūruotos taip, kad priimtų slapukus. Galite nustatyti, kad naršyklė įspėtų prieš priimdama tam tikrus slapukus arba tam tikrų slapukų atsisakytų. Tačiau, jei išjungsite slapukų naudojimą interneto naršyklėje, gali tapti sudėtinga naudoti tam tikras Toyota svetainių funkcijas arba tokios funkcijos gali veikti netinkamai.